5 Dub

Lázeňská pražírna Mariánské Lázně

Nemáte někdo zájem o dobrou brazilskou kávu?

Připomíná Vám to něco? 🙂

Jedná se o legendární scénu z filmu Kulový blesk. A proč zrovna tato filmová scéna? No protože je úsměvně spojena s kávou. Spojení Mariánských Lázní a kávy jednoduše řečeno pasuje dohromady. Aby byl pocit z kávy co nejintenzivnější, je tedy zapotřebí navštívit podnik, kde káva je doma a kde Vám ji udělají nejčerstvější. Věřte, že i tento podnik v Mariánských Lázních existuje. Jmenuje se příhodně – Lázeňská pražírna.

Právě tady může zákazník objevit, co se vlastně v běžném šálku kávy skrývá. Pražení kávy má svá specifika a v Lázeňské pražírně Mariánské Lázně se můžete přesvědčit o tom, že se ke kávě přistupuje s láskou, pečlivostí a profesionalitou.

Lázeňská pražírna Mariánské Lázně

Na co se můžete těšit?

Samotný pražící stroj, který je i pro zákazníka viditelný, může pražit „pouze“ 3 kg kávy. A i když se zdá, že to je málo, tak právě díky tomu je zaručena vždy čerstvost dané upražené kávy. Tu je pak možno si na místě vychutnat, nebo koupit s sebou. Jaké vlastně druhy kávy pražírna nabízí? No jednoduše řečeno ty, které pochází ze zemí tzv. kávového pásu. Proto Vás v nabídce mohou překvapit země zcela exotické. I původ kávy je důležitý, neboť platí, jiný kontinent, jiná chuť. Už jste například někdy ochutnali kávu z Rwandy? I když se nabídka mění, je důležité, že nabízená káva je vždy skvěle upražená a oproti různým kavárnám a restauracím je nabízen pouze čerstvý produkt.

Lázeňská pražírna Mariánské Lázně je prostě podnik, který si zaslouží Vaši návštěvu. Jestli se bude jednat o pouhé „rychlé“ espresso nebo nákup kávy s sebou, je jisté, že neprohloupíte. Je to prostě místo, které jednoduše řečeno stojí za to.

Návštěva za to stojí

Příjemné prostředí umocní zážitek, který, jestliže jste milovníky kávy, bude určitě příjemný. A co když nejste milovník kávy? Přesto přijďte. 😊 Ve vašem okolí se jistě kávový nadšenec najde a ta originálně upražená káva mu určitě udělá radost. Ano, lázeňské oplatky jsou tradiční dárek z lázní, ale už jste někdy obdarovali blízké kávou z lázeňského města? Možná budete příjemně překvapeni, neboť lahodnou chuť místní kávy umocňují i vyšší nadmořská výška Mariánských lázní, vlhkost, kvalita vody a přírodní prostředí. Lázeňská pražírna Mariánské Lázně je prostě místní originální podnik, který Marienbad Apartment vřele doporučuje.


Pro více informací neváhejte navštívit:

https://www.lazenskaprazirna.cz/