PŘÍJEZD

MARIENBAD APARTMENT se nachází v centru lázneňského města Mariánské Lázně, které je v blízkosti německo-české hranice na okraji Slavkovského lesa

AUTO

Dálniční napojení D5 – přímé spojení do Prahy, Mnichova, Regensburgu, Berlína. Do Mariánských Lázní vede EXIT 128 dálnice D5. Je třeba odbočit směr Planá a pokračovat do Mariánských Lázní.

Ze směru Karlovy Vary – je možno do Mariánských Lázní dojet po E49 přes Bečov nad Teplou, nebo přes Cheb po D6 (i bez dálniční známky) a pak po silnici 21 až do obce Velká Hleďsebe, za kterou se nachází Mariáské Lázně.

VLAK

Mariánské Lázně jsou součástí koridoru Nürnberg (Německo) – Cheb – Plzeň – Praha.

Z Ostravy přes Prahu až do Františkových Lázní jezdí pravidelné Pendolino nebo Západní expres, ostatní rychlíkové vlaky také zastavují v Mariánských Lázních.

Když budeme mít zrovna k dispozici auto, rádi Vás osobně na nádraží (samozřejmě zdarma) vyzvedneme. 😊

AUTOBUS

Mariánské Lázně jsou napojeny na okolní města Kalovy Vary, Cheb, Plzeň a okolní vesničky.

CESTA MHD DO MARIENBAD APARTMENT

Do centra přímo před náš apartmán se dostanete MHD. Zastávka před nádražím – linka č. 5. Zastávka naproti nádraží (přes přechod pro chodce na protější stranu ulice) – linka č. 7. Jízdné je 20,- Kč v hotovosti nebo 15,- Kč platební kartou. Platí se u řidiče, určitě Vám poradí. Výstupní zastávka se jmenuje „Centrum“.

TAXI

Taxi stojí před budovou nádraží. Obvyklá taxa do MARIENBAD APARTMENT (Hlavní třída 161/42) činí cca. 150,- Kč.

Jedete k nám autem?
Naplánujte si cestu