POKOJE

Apartmány Marienbad Apartment Mariánské Lázně 

Apartmány Marienbad Apartment Mariánské Lázně jsou vlastně 2 apartmány, které jsou si velice podobné. Již z názvu je patrné, že jsme je pojmenovali dle „výhledu“ z pokoje. 🙂

APARTMÁN PARK VIEW má výhled na Hlavní Třídu a kruhový objezd. Na jedné straně se od jara pořádají farmářské trhy, na straně druhé začíná lázeňská zóna. Tedy park určený pouze pro chodce, kterým se krátkou procházkou dostanete až ke zpívající fontáně a známé kolonádě. Hluk však v apartmánu není slyšet, přece jen jsou Mariánské Lázně město malé a právě přítomnost lázeňské zóny zaručuje klid. Nákladní automobily (kromě zásobovacích) mají do této zóny vjezd zakázán.

APARTMÁN YARD VIEW je situován do dvora bytového domu. Díky netradičně koncipované kuchyni a stropu, který dosahuje 3,85 m je v tomto apartmánu umístěné zvýšené patro. Oba apartmány mají vlastní zvýšené patro. Apartmán Yard View však disponuje výhodou, že toto patro se nachází nad předsíní a je tím pádem od ložnice kompletně oddělené.

RODINNÝ POKOJ vznikne propojením obou apartmánů. Lze v něm ubytovat až 8 osob. Díky dvojitým propojovacím dveřím se u nás mohou ubytovat páry i velké rodiny nebo blízcí přátelé. Můžete být stále spolu a užívat 2 apartmány jako jeden velký, bez nutnosti navštěvovat se přes veřejnou chodbu bytového domu.

Proč tedy rezervovat Marienbad Apartment?

  • plně vybavené apartmány
  • 2 – 4 osoby v každém apartmánu na vlastním lůžku
  • vysokorychlostní Wi-Fi zdarma
  • centrální poloha