Rodinný pokoj

Rodinný pokoj Mariánské Lázně

Je vás víc? Hledáte výhodné, útulné a komfortní ubytování v Mariánských Lázních? Zkuste rodinný pokoj Mariánské Lázně.

Rodinný pokoj Mariánské Lázně? Apartmány Marienbad Apartment nabízejí ubytování až pro 8 osob – jako rodinný pokoj. Centrálně umístěné apartmány v lázeňské zóně nabízí klidné ubytování v budově, která v 19. století sloužila jako hotel. Navracíme se k původní tradici a nabízíme apartmány pro 2 – 8 osob.

Marienbad Apartment vizualizace

Naše dva apartmány PARK VIEW & YARD VIEW nabízíme odděleně nebo jako jeden celek. Každý apartmán je naprosto samostatný s vlastním sociálním příslušenstvím i kuchyní. Prostor mezi oběma apartmány je zcela oddělen dvojitými propojovacími dveřmi s protihlukovou ochranou, která zajišťuje naprosté soukromí. Díky těmto uzamykatelným dveřím se u nás mohou ubytovat páry i velké rodiny nebo blízcí přátelé. Můžete být stále spolu a užívat 2 apartmány jako jeden velký, bez nutnosti navštěvovat se přes veřejnou chodbu bytového domu.

Plánujete sportovní, relaxační nebo poznávací výlet? Chcete zažít atmosféru lázeňského města? Apartmány Marienbad Apartment jsou vhodnou alternativou k ubytování v hotelu v Mariánských Lázních. Klid, soukromí, možnost si uvařit nebo si nechat jídlo dovézt. Při nepřízni počasí nebo dlouhých večerech jistě uvítáte velkou SMART televizi nebo vysokorychlostní internet 300/300 zdarma.

Díky extra místnosti s pračkou i sušičkou a prostorem pro bicykly, nabízí Marienbad Apartment mnohem více než případný hotel. Prostory budovy z 19. století byly v roce 2019 renovovány, k dispozici je také nový moderní výtah.

PROČ SI REZERVOVAT OBYČEJNÝ HOTEL, KDYŽ MŮŽETE BYDLET VE VÝJIMEČNÉM APARTMÁNU?
REZERVUJTE SI RODINNÝ POKOJ!

Marienbad Apartment vizualizace Park View & Yard View

I když nemáme recepci, vítáme naše klienty v apartmánech osobně. Předáme klíče a dáme tipy na výlety. Povyprávíme o místních pramenech, eventuálně doporučíme vhodná místa pro lázeňské procedury, či lékařskou prohlídku. Osobní kontakt je pro nás velice důležitý, a protože známe a milujeme naše město, samozřejmě i rádi poradíme, kde se dobře najíst, případně čemu se raději vyhnout. Zajímavosti a tipy jsou také uvedené v našem blogu, který stále aktualizujeme.

Marienbad Apartment je prezentován na různých rezervačních portálech. Ovšem, na všechny rezervace skrze naše webové stránky se vztahuje (již zahrnutá) 10% sleva.

Pro větší pohodlí našich hostů nabízíme i platby skrze platební terminál. Dosud přijímané Visa / Visa Electron, Master Card / Maestro a Diners jsme nově rozšířili o JCB, Union Pay a American Express. Samozřejmostí jsou platby v hotovosti, tedy v Kč i €.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi s čímkoliv pomůžeme. Máte dotaz před příjezdem? Nevíte, jestli udělat rezervaci právě u nás? Váháte? Ptejte se, na cokoliv Vás zajímá, my Vám rádi odpovíme.

Jsme k dispozici na telefonním čísle +420 602 770 138 také na WhatsApp / Viber / Telegram / Signal. Písemné dotazy rádi zodpovíme na info@marienbadapartment.cz.

Na Vaši návštěvu se těší
Marienbad Apartment