27 Bře

Restaurace Medité Mariánské Lázně

Věděli jste, že mezi nejlepší restaurace v Mariánských Lázních se řadí restaurace ryze španělská? Mohlo by se zdát, že toto tvrzení nemá logiku. Dle gastronomických trendů bychom měli preferovat místní / lokální gastronomii, avšak filosofie majitele má jasný cíl. Dokazuje, že i na první pohled exotická kuchyně může být v podání profesionála úspěšná. Restaurace Medité je jedinečný koncept a je úspěšný i díky tomu, že host je pán a takto se k němu i přistupuje. Osobní přístup je umocněn individuálním sestavením degustačního menu, které je doprovázené také doporučením vhodného vína, které může vybrané delikatesy doprovázet.

Restaurace Medité Mariánské Lázně jedinečný gastronomický zážitek

A o čem to vlastně celé je? Stručně řečeno v jednoduchosti je krása. A to platí i o restauraci Medité, neboť servírované pokrmy jsou prezentovány jako španělské TAPAS. Malé porce různých pokrmů a neuvěřitelně vkusně zkombinované chutě. Jelikož má klient možnost vybrat si „kolik chce“ porcí, je de-facto na něm kolik si toho objedná. Ale aby to nebylo zavádějící, tak ochotný a milý personál vždy doporučí a vhodně zkombinuje jednotlivé pokrmy tak, že vše prostě působí náramně harmonicky. Je jedno jestli si vyberete z masitých, rybích nebo vegetariánských pokrmů. V restauraci Medité rozhodně neprohloupíte ať už s jakýmkoliv výběrem. Příjemný zážitek jistě umocní také komorní prostředí, ve kterém se restaurace nachází.

Marienbad Apartment vřele doporučuje restauraci Medité. Pro více informací neváhejte navštívit přímo stránky restaurace:
http://www.medite.cz/