29 Čvc

Restaurace Česká hospůdka

Kam do restaurace v Mariánských Lázních

Mnoho hostů apartmánů Marienbad Apartment Mariánské Lázně se nás ptá, kam se zajít vlastně najíst. Mezi nejlepší restaurace v Mariánských Lázních určitě patří Česká hospůdka.

Česká hospůdka česká kuchyně Mariánské Lázně

Jak název naznačuje, věnuje podnik ryze české kuchyni. Klade velký důraz čerstvost a zpracování lokálních produktů. Jelikož patří mezi nejlepší restaurace v Mariánských Lázních, rádi bychom i my doporučili návštěvu této restaurace. K typicky české restauraci patří také české pivo. V restauraci Česká hospůdka najdete to nejlepší české – tedy Pilsner Urquell. Restaurace Česká hospůdka je vzdálena pouze 3 minuty chůze od Marienbad Apartment.

Cesta z Marienbad Apartment do restaurace Česká hospůdka

O našem doporučení se můžete přesvědčit i na Tripadvisor.
Restaurace Česká hospůdka patří mezi TOP 10 ML. Podívejte se na další doporučení této restaurace na Google Review.

Plánujete výlet do Mariánských Lázní? Určitě navštívíte Kolonádu, kde se nachází Zpívající fontána nebo Boheminium park s miniaturami významných českých památek. Zajímá Vás však, kde se dobře najíst? Česká hospůdka je určitě místo, kde budete spokojeni. V létě je možno posedět na letních zahrádkách, v zimě zpříjemňuje posezení krb. Jelikož je restaurace známá a oblíbená, nezapomeňte si svůj stůl rezervovat. Platba je možná pouze v hotovosti, přijímají však Kč i €.

Pro více informací neváhejte navštívit přímo stránky restaurace http://www.ceskahospudkaml.cz

Dobrou chuť přeje
Marienbad Apartment